Gizlilik

Oraz Turizm ve Ticaret Ltd. Şti. olarak kişisel verilerinizin güvenliği konusuna hassasiyet göstermekteyiz. Bodrum Rent A Car olarak ürün ve hizmetlerimizden faydalanan kişiler dâhil, Bodrum Rent A Car ile ilişkili tüm şahıslara ait her türlü kişisel bilgilerin en iyi şekilde ve özenle muhafaza edilmesine büyük önem vermekteyiz.

Sorumluluğumuzun tam karşılığı ile 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve ilgili mevzuat kapsamında Veri Sorumlusu sıfatıyla, kişisel verilerinizi araç satış/kiralama, satış sonrası hizmetlerinin yürütülmesi, geliştirilmesi, ürün ve hizmetlerin analizi, pazarlama aktiviteleri, rapor alma ve analiz, kanuni takip ve benzeri amaçlarla gösterildiği şekilde ve mevzuat tarafından gösterilen sınırlar çerçevesinde işlemekteyiz.

Bodrum Rent A Car kişisel verilerinizi, bilgi güvenliği standartları ve prosedürleri çerçevesinde, alınması gereken tüm teknik ve idari güvenlik önlemlerince uygunlukla korumaktadır. Güvenlik tedbirleri, muhtemel risklere uygun bir düzeyde sağlanmaktadır. Bodrum Rent A Car, Gizlilik Politikası maddelerini, istediği zaman bodrumrentacar.com sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir.